Author: m***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very cute and comfortable as well :3
Color: Multicolor
Price: 194kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | U-Shaped Woven Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 240 g |
| Length | 66 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2406129332520985 |
Author: m***e
Date:
Review: Very cute and comfortable as well :3
Color: Multicolor
Author: a***t
Date:
Review: Love this wig! I’ve gotten so many compliments for it!!
Color: Multicolor
Author: t***3
Date:
Review: This is nice, satisfied with that
Color: Multicolor
Author: E***n
Date:
Review: Love it so much! It takes heat very well
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.